25-26 Νοεμβρίου 2017, Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης (Μ2) Για δεύτερη χρονιά διοργανώνεται στη Θεσσαλονίκη το Επιστημονικό και Εκθεσιακό Συνέδριο που απευθύνεται στους φοιτητές όλων των βαθμίδων και των επιστημονικών πεδίων, της Ελλάδας και του εξωτερικού.

Την  Τετάρτη 1/11/2017 και ώρα 9:00 στην αίθουσα Δ6 ο καθηγητής Liberato Ferrara από το Πολυτεχνείο του Μιλάνο θα δώσει διάλεξη με θέμα "Self healing concrete".

Μαρία Στεφανίδου
Αν. Καθηγήτρια
Διευθύντρια του Εργαστηρίου Δομικών Υλικών

Ο πρόεδρος και η Επιτροπή Υποδοχής των Πρωτοετών φοιτητών του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών του Α.Π.Θ. σας προσκαλούν στην εκδήλωση