Ανακοινώνεται ότι στο πλαίσιο της διαδικασίας αναμόρφωσης του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών διεξάγεται από την Επιτροπή Προγράμματος Σπουδών έρευνα με αντικείμενο την καταγραφή του φόρτου εργασίας της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Από την Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος όλων των εξαμήνων εκτός του Α΄ μπορούν ανώνυμα και εύκολα να συμμετάσχουν στην έρευνα που βρίσκεται στο μάθημα “ΕΡΕΥΝΑ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ” στο οποίο έχουν πρόσβαση μέσω της πλατφόρμας elearning.

Η σημασία αυτής της καταγραφής είναι πάρα πολύ μεγάλη και μέσω της έρευνας δίνεται η δυνατότητα της άμεσης συμβολής των φοιτητών και των φοιτητριών στη διαδικασία. Γι’ αυτό η συμμετοχή και η απάντηση όλων των ερωτήσεων με ακρίβεια και ειλικρίνεια είναι ιδιαιτέρως επιθυμητή.

Το ερωτηματολόγιο είναι απλό και πρέπει να συμπληρωθεί μόνο για τα μαθήματα που παρακολούθησαν οι συμμετέχοντες και οι συμμετέχουσες στο προηγούμενο ακαδημαϊκό έτος.

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή!

Εκ μέρους της επιτροπής προγράμματος σπουδών

Α. Αθανατοπούλου-Κυριακού