Για όσο διάστημα οι βιβλιοθήκες παραμένουν κλειστές για το κοινό οι διπλωματικές εργασίες θα συνεχίσουν να κατατίθενται ηλεκτρονικά, σύμφωνα με τις οδηγίες που ανακοινώθηκαν στο πλαίσιο εφαρμογής μέτρων πρόληψης διάδοσης της COVID-19.

Συγκεκριμένα:

Οι φοιτητές, θα πρέπει να αποστείλουν το υλικό που πρέπει να κατατεθεί πριν την λήψη διπλώματός τους, στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Βιβλιοθήκης Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., περιλαμβάνοντας:

1. τα δύο αρχεία: το αρχείο της διπλωματικής εργασίας (pdf) και το αρχείο με τις λεπτομέρειες (ονοματεπώνυμα, τίτλοι, κλπ) και,
  2. σκαναρισμένο το Έγγραφο παράδοσης διπλωματικής εργασίας με την υπογραφή του φοιτητή

Για τα παραπάνω υπάρχουν σαφείς οδηγίες στην ιστοσελίδα https://www.civil.auth.gr/to-tmima/library.html

Σε περίπτωση ύπαρξης εκκρεμοτήτων (πρόστιμα ή επιστροφή βιβλίων), παρακαλούμε επικοινωνήστε με τη Βιβλιοθήκη για την τακτοποίησή τους.