Η προθεσμία για δήλωση μαθημάτων είναι (26/10/2020). Σε περίπτωση που δεν καταστεί δυνατή η δήλωση των μαθημάτων μέχρι εκείνη την ημερομηνία , η Γραμματεία του Τμήματος θα διεκπεραιώσει τη δήλωση των 5 μαθήματων του χειμερινού εξαμήνου του 1ο έτους για όλους τους πρωτοετείς φοιτητές.

Προσοχή: από το εαρινό εξάμηνο και έπειτα ο φοιτητής ο ίδιος πρέπει να κάνει τη δήλωση.

Σε περίπτωση που θέλετε τροποποίηση της αυτόματης δήλωσης που θα κάνει η Γραμματεία, παρακαλούμε να στείλετε σχετική αίτηση ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..  Η αίτηση βρίσκεται στην ιστοσελίδα του Τμήματος / Το Τμήμα / Αιτήσεις-Πιστοποιητικά.