27-28 April, 2017
Maltepe University International Student CongressMaltepe University International Student Congress
Istanbul, Turkey

Σας γνωρίζουμε ότι, σχετικά με πρόσκληση υποβολής εισηγήσεων για το Διεθνές Φοιτητικό Συνέδριο που διοργανώνει η Σχολή Μηχανικής και Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Maltepe (Κωνσταντινούπολη), στις 27 & 28 Απριλίου 2017, με θέμα "Καινοτόμος Μηχανική" Οι ενδιαφερόμενοι/-ες θα πρέπει να αποστείλουν περίληψη της εισήγησής τους (300 λέξεις) έως τις 17 Μαρτίου 2017 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Οι περιλήψεις θα κριθούν από επιτροπή ομηλίκων (peer review) και οι αποδεκτές εισηγήσεις θα ανακοινωθούν έως 24 Μαρτίου 2017.
Στην ιστοσελίδα του συνεδρίου: http://ienssc.maltepe.edu.tr/call-for-papers βρίσκονται αναρτημένες η φόρμα αίτησης και υποβολής περίληψης, καθώς επίσης
αναφέρονται τα συγκεκριμένα θέματα ενδιαφέροντος του συνεδρίου.