Το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Ειδίκευσης "Αειφόρος Σχεδιασμός Τεχνικών Έργων έναντι σεισμού και άλλων φυσικών κινδύνων" σας προσκαλούν στην διάλεξη που θα δώσει η Αναπληρώτρια Καθηγήτρια στον Τομέα Γεωτεχνικής της Σχολής Πολιτικών Μηχανικών του ΕΜΠ, Μαρίνα Πανταζίδου με θέμα:

“Ένας γύρος της βιβλιογραφίας της εκπαίδευσης για διδάσκοντες μηχανικούς: 8 στάσεις και 4 χρηστικά σουβενίρ”.

Η διάλεξη αφορά μέλη Δ.Ε.Π. και ΕΔΙΠ, μεταδιδάκτορες, υποψήφιους διδάκτορες, αλλά και μεταπτυχιακούς φοιτητές και θα λάβει χώρα τη Δευτέρα 9 Μαρτίου 2020 και ώρα 13:00, στην αίθουσα συνεδριάσεων του 1ου ορόφου του Κτιρίου Υδραυλικής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών.