Το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης  αποφάσισε την προκήρυξη της εξής θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.):

- Μίας (1) θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), ΠΕ κατηγορίας, με Εισαγωγική Βαθμίδα Δ, με γνωστικό αντικείμενο «Διερεύνηση των μηχανικών και δυναμικών ιδιοτήτων και της σεισμικής απόκρισης γεωλογικών σχηματισμών - Εφαρμογές στην Εδαφομηχανική» του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής.

Η προκήρυξη δημοσιεύθηκε στο ΦΕΚ 3507/31-12-2023 τ. Γ΄ (ημερ. κυκλοφορίας 9-1-2024) και η προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών λήγει στις 15 Φεβρουαρίου 2024.

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά υποβάλλονται στη Γραμματεία του παραπάνω Τμήματος ( email:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και ταχυδρομικώς με εμπρόθεσμη σφραγίδα ταχυδρομείου  ή μέσω courier στη διεύθυνση Γραμματεία Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών - Κτίριο Ε10 Επεκτάσεων Πολιτικών Μηχανικών , ΤΚ 54124, Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης- Θεσσαλονίκη), ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (τηλ. Γραμματείας 2310995852, -5807, -5851)