Παρατείνεται η προθεσμία δηλώσεων διδακτικών βιβλίων από τους φοιτητές για το τρέχον χειμερινό εξάμηνο έως και την Παρασκευή 19 Ιανουαρίου 2018.
Επίσης, ως καταληκτική ημερομηνία για τη διανομή των συγγραμμάτων στους φοιτητές ορίζεται η Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2018.

Προκήρυξη μιας θέσης Καθηγητή στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο "Θεμελιώσεις. Υπολογιστικές Μέθοδοι"

• Κωδικός Apella: APP4104
  • ΦΕΚ Προκήρυξης:  1393/29-12-2017/ Τ.Γ.
  • Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων μέσω του συστήματος Apella: 12/03/2018

Σχετικά Αρχεία

Υποτροφίες Ιδρύματος Ωνάση για μεταπτυχιακές σπουδές Α' και Β΄ κύκλου στο εσωτερικό και το εξωτερικό.

Στα συνημμένα αρχεία θα βρείτε τους Νέους Εσωτερικούς Κανονισμούς των ΠΜΣ «Προστασία Περιβάλλοντος και Βιώσιμη Ανάπτυξη» και «Αειφόρος Σχεδιασμός Έναντι Σεισμού και άλλων Τεχνικών Έργων -  Αντισεισμικός Σχεδιασμός Τεχνικών Έργων».

Η προθεσμία δηλώσεων διδακτικών συγγραμμάτων από τους φοιτητές παρατείνεται για το τρέχον χειμερινό εξάμηνο έως και την Παρασκευή 12 Ιανουαρίου 2018.
Επίσης, ως να καταληκτική ημερομηνία για τη διανομή των συγγραμμάτων στους φοιτητές ορίζεται η Παρασκευή 25 Ιανουαρίου 2018.

Προκήρυξη μιας θέσης Καθηγητή στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο "Στατική και Δυναμική των Κατασκευών και Στοχαστικές Μέθοδοι Ανάλυσης"

• Κωδικός Apella: APP3914
  • ΦΕΚ Προκήρυξης: 1305/13-12-2017/ Τ.Γ.
  • Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων μέσω του συστήματος Apella: 20/02/2018

Σχετικά Αρχεία

Ανακοινώθηκε το 46ο Τακτικό Πρόγραμμα Υποτροφιών για μεταπτυχιακές σπουδές ακαδ. έτους 2018-2019 του Ιδρύματος Μποδοσάκη.

Στον σύνδεσμο https://www.bodossaki.gr/prokiryxi-ypotrofion-2018-2019/, θα βρείτε την σχετική προκήρυξη καθώς και το συνοδευτικό ενημερωτικό σημείωμα αυτής.

of Technology (BIT)  της Κίνας.

Ανακήρυξη υποψηφιοτήτων για την εκλογή μελών εκπροσώπων των ΕΤΕΠ, ΕΔΙΠ στις συνελεύσεις των Τομέων και του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών.

25-26 Νοεμβρίου 2017, Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης (Μ2) Για δεύτερη χρονιά διοργανώνεται στη Θεσσαλονίκη το Επιστημονικό και Εκθεσιακό Συνέδριο που απευθύνεται στους φοιτητές όλων των βαθμίδων και των επιστημονικών πεδίων, της Ελλάδας και του εξωτερικού.